1 / 4
Nevieš, čo s jazykom?
Príď k nám.Vieme ,ako na to.
2 / 4
Novinka
Konzekutívne tlmočenie z/do angličtiny
3 / 4
Zodpovednosť,spoľahlivosť,precíznosť.
Dôraz na komunikáciu.
4 / 4
Individuálny prístup, moderné učebnice,
príjemná atmosféra.

Referencie klientov

Prinášame Vám názory našich klientov

LanguagesDavid Chapman,General Manager Kovohuty Dolný Kubín

I am an Englishman living and working in Slovakia. I have been studying with Zuzana for just over one year. I would like to say I have been most impressed with her professional approach to teaching what for me is a difficult language. As well as reaching Slovak, Zuzana also teaches some of my staff English. As a company, Kovohuty Dolny Kubin would most certainly recommend Languages Jazykova Agentura as a excellent language school.
Yours Sincerely

Languagesštudentka Monika

V škole som zažila výučbu angličtiny klasickým spôsobom – čítanie textu, slovíčka, gramatika. Konverzácia takmer žiadna. V bežnom pracovnom živote som potrebovala hlavne konverzovať, no už len pri pomyslení na to, že mám hovoriť v angličtine som zo seba nevydala ani hlások. A tak som začala navštevovať kurz s lektorkou Zuzkou. Od vtedy ubehlo 6 mesiacov a ja sa nehanbím rozprávať, pretože tieto kurzy ma nielen zdokonaľujú v anglickej gramatike, rozširujú slovnú zásobu ale počas nich hlavne komunikujem – a tak som sa pomaly rozhovorila aj ja. Na zahraničných pracovných stretnutiach som sa najskôr odvážila povedať dve vety, o mesiac - desať a o štyri mesiace som hravo zvládla školenie v angličtine. Vďaka týmto kurzom som si zvýšila sebavedomie, viem pohotovo odpovedať – i keď to nie je vždy gramaticky 100 –percentné reagujem, a nehanbím sa rozprávať. Na každý kurz sa teším, pretože každá lekcia je prispôsobená mojim potrebám a požiadavkám, nemám ani sekundu na to aby som sa nudila, či myslela na niečo iné. Jednoducho ma to na tomto kurze baví.

LanguagesZuzana Váňová

Lektorku Zuzku poznám už dlhší čas. Veľmi oceňujem, že sa snaží "prečítať" každého študenta a podľa toho zvoliť individulny prístup ku každému. Jednoducho povedané, po istom čase doslova číta myšlienky...čo hlavne u mňa je veľmi pozitívne, pretože myšlienky mi predbiehajú reč, a potom z toho niekedy vznikne akési "čudo". Jej hodiny sú pohodové a pritom dynamické. A hlavne: ako prvá lektorka dokázala prelomiť môj blok zo speakingu, a ja som bola schopná konečne v zahraničí komunikovať v celku bezproblémov anglicky. Úžasný pocit...vďaka Zuzi :-))))

LanguagesŠtudentka Anna

Angličtinu sa učím už 3. roky a celý tento čas je mojou lektorkou Zuzka. Hodiny s ňou sú dynamické a mne sa postupne, vďaka jej profesionálnemu prístupu darí odstraňovať aj blok a obavy pred komunikáciou v angličtine. Lektorka Zuzka chodí na každú hodinu vždy skvele pripravená. Zároveň musím spomenúť aj jej milý prístup, trpezlivosť a ochotu pomôcť a vysvetliť učivo keď je to potrebné aj viackrát. Návšteva kurzu mi nespôsobuje zbytočné stresy ani vtedy, keď niečo neviem správne vysloviť, alebo nepoznám vhodné slovíčko. Lektorka Zuzka je vždy nápomocná a opakovaním mi tieto nové slovíčka postupne zostávajú v pamäti. Dôležité je tiež spomenúť gramatiku, ktorá sa opakovaním stáva neoddeliteľnou súčasťou mojich vedomostí a vďaka aktívnemu používaniu pri konverzačných cvičeniach sa stáva samozrejmosťou používať aj časy, ktoré v našom jazyku nepoznáme. Čas strávený na týchto hodinách pokladám za efektívne využitý a lektorku Zuzku a jej jazykovú školu odporúčam naozaj každému.

LanguagesDávid, študent Športového gymnázia v Tvrdošíne

Do Jazykovej agentúry Languages chodím už druhý rok a som veľmi spokojný. Veľa som sa naučil a pomohlo mi to v škole. Učivo a gramatika je vysvetlená jasne a presne. Každému študentovi sa tu venuju osobitne a zameraju presne na to co mu nejde. Vyučovacie hodiny prebiehaju v prijemnej priateľskej atmosfére. Robime tu aj rôzne zaujímavé projekty a rozvíjame si slovnú zásobu. Jazykovú agentúru Languages odporúčam všetkým.

LanguagesMamina prváčky Tejky

Lektorka Zuzka učí moje deti už niekoľko rokov. Veľmi oceňujem jej profesionálny prístup a úprimnosť. Vie vždy správne zhodnotiť vedomosti žiaka a podľa toho potom zvolí vhodny pedagogický postup. Ku svojej práci pristupuje čestne a profesionalne. Moja sedemročná dcérka sa n a hodiny angličtiny s pani učiteľkou kažký týždeň veľmi teší. Vyučovacie hodiny sú vedené formou hry a zábavy a tak si moja dcéra nevedome osvojuje cudzí jazyk. Za jeden školský rok sa naučila veľmi veľa nových slovíčok, pesničiek a hier, ktoré sa nebojí požívať a predvádzať. Atmosféra na vyučovaní je veselá a bezprostredná, čo deti podnecuje k tomu, aby boli aktívne a samé poživali anglický jazyk v praxi. Jazykovú agentúru Languages a lektorku Zuzku môžem vrelo odporučiť všetkým, malým aj veľkým, ktorí sa chcú naučiť cudzí jakyk jazyk nenasilne, hravo, bez stresu a s individálnym prístupom ku každému zvlášť.

LanguagesPetra, žiacka 6. ročníka základnej školy

Do Jazykovej agentúry Languagues chodím prvý rok a veľmi sa mi tam páči.Naučila som sa dosť, pomohlo mi to zlepšiť prospech na základnej škole.Veľmi mi to pomohlo a za to veľmi ďakujem.V tejto škole sme sa učili aj hravou metódou nielen klasickou formou a mali sme veľmi dobrú pani učiteľku.

LanguagesIng.Kováč František-konateľ,ROULAGE SK s.r.o.

Naša spoločnosť požaduje od jazykovej školy pri zlepšovaní jazykových zručností naších zamestnancov tieto základné kritériá: adekvátne pedagogické vzdelanie lektorov, kvalitnú znalosť príslušného jazyka, dostatočnú pestrosť učebného plánu so zameraním na zlepšovanie konverzačných schopností, menšie skupiny študentov zacielené na častejšiu individuálnu aplikáciu jazyka v rámci hodiny.Dôležitý je aj bezprostredný a empatický prístup lektorov. Toto všetko nám jazyková agentúra LANGUAGES poskytuje a preto sme jej dlhodobo spokojným partnerom.

LanguagesMonika, študentka 3. ročníka Gymnázia P.O. Hviezdoslava Dolný Kubín

Do jazykovej agentúry Languages chodím so svojimi spolužiakmi síce len rok, ale naša angličtina sa výrazne zlepšila. Celkovo sa učíme angličtinu 3 roky a chceme z nej maturovať na úroveň B2. To bol hlavný dôvod prečo sme začali navštevovať jazykovku. Lektorka Zuzka nás naučila mnoho vecí čo na klasických hodinách angličtiny nestíhame. Zuzka nás prijíma vždy s úsmevom a je k nám veľmi milá, s ňou je aj učenie zábavné. Po roku môžem prehlásiť že sa moja slovná zásoba výrazne rozšírila, gramatika je pre mňa hračka a nebojím sa konverzovania. Jazykovú agentúru Languages vrele odporúčam.

LanguagesHans de Groot

Teaching adults is one of the most difficult things in teaching. Not only because of their brains which are not so flexible anymore to learn new things. but also because of the fact that adults already know (or they think they know) more or less something about it. I've been struggling with Slovak (grammar) for many years by myself. I made a lot of mistakes but I did not know why. I missed something: system or structure. Purely by coincidence, I ran into Zuzana's language school nearly two years ago. She was very willing to accept me as a new pupil, although the schoolyear had started already. Since that time I learned a lot about how Slovak grammar works. I am very grateful to Zuzana and I can highly recommend her to anyone foreign who wants to learn the basics (and much more) of Slovak language.

LanguagesHelena Buknová

Po roku navštevovania vyučovacích hodín angličtiny u lektorky Zuzky môžem skonštatovať, že moja schopnosť komunikovať v angličtine sa niekoľkokrát znásobila. Vyučovacie hodiny vedie v priateľskej atmosfére, je vždy milá a usmievavá, ale popri tom dôsledná a trpezlivá pri vyučovaní. Oceňujem jej vysoko profesionálny pedagogický prístup ku každému a jej schopnosť robiť výučbu jazyka veľmi príjemnou formou avšak s dôrazom na získanie požadovaných vedomostí. Čas strávený na hodinách angličtiny tejto jazykovej agentúry považujem za najužitočnejší pre moje jazykové schopnosti.

LanguagesRoman Zetka

Do jazykovej školy som sa prihlásil asi po ôsmych rokoch plánovania naučiť sa ako – tak nemčinu. V minulom roku sa mi to konečne podarilo a úprimne povedané, ani som si nemyslel , že tam vydržím chodiť celý rok. Už po tretej hodine ma to začalo celkom baviť čo som vôbec nečakal. Toto všetko má na svedomí naša vyučujúca Zuzana. Veľmi mi vyhovuje nie príliš veľký kolektív na hodinách vyučovania. Ku každému z nás má individuálny prístup a myslím že to je podstatné . Ani nie po zhruba tretej - štvrtej hodine presne vedela , na koho ako má reagovať a kde má aké nedostatky. Následne sa každému aj individuálne venuje , aby sa zdokonalil v danej oblasti. Ja osobne po roku celkom dobre rozumiem a chytám sa aj konverzácie , čo som predtým nevedel vôbec nič. Jazykovú školu Languages môžem každému len vrelo odporučiť.

LanguagesIveta Tomáňová

Hodiny nemčiny v jazykovej agentúre Languages som navštevovala prvý rok a musím skonštatovať, že sú to 2 hodiny v týždni, na ktoré som sa veľmi tešila. Výučba v súkromnej jazykovej škole Languages je na výbornej úrovni. Vládne tu príjemná , uvoľnená atmosféra pod dohľadom výbornej lektorky Zuzky. Vážim si jej profesionálny, odborný a ľudský prístup. Spolu so spolužiakmi sme si vytvorili veľmi dobrú partiu, priateľskú atmosféru a vzájomne sme sa podporovali. Lektorka Zuzka nás motivovala aktívnej komunikácii a pomáhala nám tak odbúrať bariéru, ktorá nám bránila hovoriť v cudzom jazyku. Teším sa na naše ďalšie stretnutia

A mnoho a mnoho ďalších...
Budova
Budova
Budova